Miroslav Matouš

(1920-1998)

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:12

    linoryt, 10 x 12 cm, sign. DU Matouš, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Soubor exlibris

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 11:01

    8x litografie, 1977, sign. vše, č. 20/165, rozměr souboru: 22,5 x 16 cm, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)