Pablo Picasso

(1881-1973)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:43

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    J. Richardson: A Life of Picasso

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:27

    kniha, 1907-1917. The Painter of Modern Life, vol. II., angl. text, vydala Pimlico, London 1997, brož.,, 500s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení na hřbetu, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    H. Parmelin: Picasso Frauen von Mougins

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:26

    kniha, 1 barev. litografie za titulem a 1 litografie v příloze kresby P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1964, vydala Artia, Praha 1970, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 212s., velmi dobrý stav,  ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Acad…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    H. Parmelin: Picasso Der Maler und sein Modell

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:25

    kniha, 2 orig. litografie z kreseb P. Picassa, vytiskl Fernand Chenot, Intimes aus einem Atelier, vydal Werner Dausien Verlag, Hanau 1969, pl. vazba s bar. reliéfem, 195s., velmi dobrý stav, skvrny na hřbetu obálky, ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academi…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Ch. Vrancken: Exposition Picasso 16 Juin - 30 juillet 1932

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:40

    katalog, vydal Galeries Georges Petit, Paris 1932, 75 s., 35 vyobrazení v přílohách, kartonová vazba, skvrny na vazbě, poškozený hřbet, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu