Jan Šebek

(1890-1966)

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)