Širván Kuba Pirepedil

  • Širván Kuba Pirepedil

    Zakavkazsko

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 134.000 CZK (4.786 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 21:53

    ručně vázaný koberec, vlna, antik (počátek 20. století), stav A+ (odborně restaurováno), 170 x 145 cm, Představuje jeden z dalších oblíbených vzorů pocházejících z oblasti Kuby. Mají zpravidla tmavou půdu, na níž se rozvíjí efektní vzor s výraznými volutovými motivy řazenými ve středu i symetricky …

    Aktuální cena: 134.000 CZK (4.786 €)

    Odhadní cena: 370 000 - 420 000 CZK