Heinrich Bruppacher

(1930-2010)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    René Peter: Vierzehn Gedichte

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 1x barevný, 4x jednobarevný lept (vše signováno) a podpis v tiráži H. Bruppacher, vyd. Galerie abc, ex. 86/100 s podpisem autora v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 251902

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:02

    akvatinta, 28,5 x 24,2 cm, sign. PD H. Bruppacher, e. a., papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu