Dušan Říha

(1931-2001)

  • Dušan Říha

    (1931-2001)

    Lesní zátiší (V Březinách u Poličky)

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, plátno, 1990, 86 x 95 cm, sign. LD Dušan Říha, rám, Původně textilní návrhář Dušan Říha (studia v Liberci, Letovicích a Vítkově), později student Uměleckoprůmyslové školy v Praze a po roce 1960 absolvent pražské Akademie, se po studiích věnoval restaurátorským pracem na hradech, zámcích a různ…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)