Bibiana Knechtlová
Baletky
Položka č.: 321Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 1992, 30 x 30 cm, sign. PD Knechtlová 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu