Jan Mika

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 256142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:32

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)