Wilhelm Grögler

(1839-1897)

  • Wilhelm Grögler

    (1839-1897)

    Na prednášce

    Položka č.: 236696

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:22

    akvarel, tužka, papír, 23 x 18 cm, sign. LD Grösger, papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)