Klíma
Břízy
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:29
olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. PD Klíma, rám
Aktuální cena: 660 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Břízy
Aktuální cena: 660 CZK (28 €)