Tereza Zichová
(1992)
Dlouhý Široký a Krátkozraký
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. vzadu DU Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Nabí…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Odhadní cena: 9 000 - 11 000 Kč CZK
Tereza Zichová
(1992)
Na jedné hromadě
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 100 x 125 cm, sign. vzadu PD Zichová 2022, Tereza Zichová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Na…
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)