Milan Kohout

  • Milan Kohout

    Konvolut 4 grafických listů

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:56

    4x litografie, vše cca 39 x 47 cm, všechny sign. PD Milan Kohout, při okrajích drobná poškození, pomačkaný a stočený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milan Kohout

    Exlibris Vladimír Hrubý

    Položka č.: 279415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32

    litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)