Jan Weber

malíř, grafik, ilustrátor, grafický designér, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

  • Jan Weber

    Počátek

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:34

    lept, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Weber, č. 77/100, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Weber

    Diptych

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:25

    2x lept, 13 x 10,5; 9,5 x 6,5 cm, sign. Weber, č. 8/40; 6/20, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Weber

    Rain Man

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2023 10:32

    filmový plakát, 1988, 40 x 27,8 cm, značeno PD Weber, film USA, žánr: drama, režie: Barry Levinson, herci: Dustin Hoffman, Tom Cruise, ocenění: 4x Oscar, nejlepší film, nejlepší režie (Barry Levinson), nejlepší herec v hlavní roli (Dustinn Hoffman),nejlepší původní scénář (Barry Morrow, Ronald Bass)…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jan Weber

    Ucho

    Položka č.: 1028

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:49

    tuš, papír, 18 x 12 cm, sign. PD Jan Weber, ilustrace AHOJ, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jan Weber

    Triptych

    Položka č.: 1027

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:48

    3x lept, 8,5 x 7; 7 x 6,5; 10,5 x 6 cm, sign. DU Weber, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)