Rudolf Peithner

(1895-1966)

  • Rudolf Peithner

    (1895-1966)

    Odhalení sochy

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. LD Peithner, konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)