Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pražské věže

    Položka č.: 279520

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30

    litografie, 1981, 18 x 10 cm, sign. PD Mácha 81, č. 30/175, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Labutě na Vltavě

    Položka č.: 246304

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 20:34

    litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Červánky nad Pražským hradem

    Položka č.: 249265

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:28

    litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Racci nad Vltavou

    Položka č.: 246303

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 21:06

    litografie, 1981, 30,5 x 49,5 cm, sign. PD J. Mácha 81, č. 67/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)