Martin Toul

(1983)

  • Martin Toul

    (1983)

    Muž v pootevřených dveřích

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (350 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, tempera, tuš, plátno, 2020, 60 x 50 cm, značeno zezadu matto, Martin Toul, známý rovněž pod svým pseudonymem Matto, je po všech stránkách záhadným autorem. Jeho tvorba je protknutá melancholií, zejména pak monochromatické záběry krajin, a zároveň narativním přístupem. Každá jeho kresba předáv…

    Aktuální cena: 8.400 CZK (350 €)