Vladimír Havlič

  • Vladimír Havlič

    Noční jezero

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1983-1985, LD Původní litografie, levý okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Havlič

    Jiří z Poděbrad

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)