Uljana Zmetáková
Přišel cirkus léto. . . .
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:46
litografie, 1982, 25,5 x 20 cm, sign. PD U. Zmetáková 1982, č. 41/65
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Uljana Zmetáková
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:45
litografie, 23 x 30 cm, sign. PU U. Zmetáková
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu