Ladislav Tousek

(1895-?)

  • Ladislav Tousek

    (1895-?)

    Les

    Položka č.: 1266

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:29

    olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)