Jaroslav Kučera

(1885-1950)

  • Jaroslav Kučera

    (1885-1950)

    Přístavní město

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)