Josef Jícha
Plzeňské divadlo
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:28
litografie, 1975, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jícha 75, č. 90/200
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu