Ladislav Leitgeb (připsáno)
Zátiší s hrozny a hruškou
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:41
olej, karton, 13,5 x 44 cm, sign. PN Leitg, přilepeno k papírovému podkladu lepícími papírky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu