Paula Lützenberger
(1888-1951)
Květiny
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:18
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Ulička v Nové Bystřici
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu