Julius Muhr

(1819-1965)

  • Julius Muhr

    (1819-1965)

    Podhůří

    Položka č.: 270464

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 22:02

    olej, plátno, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD J. Muhr., rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu