Eliška Peroutková

  • Eliška Peroutková

    Pohádkový motiv

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:26

    olej, dřevo, 2001, 24 x 30,5 cm, sign. LD Ela 2001, pražská výtvarnice a scénografka, ilustrátorka knih pro děti a autorka betlémů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu