Jan Samec

(1917-1988)

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Zimní pole

    Položka č.: 278927

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2023 18:25

    akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, K. Pokorného, M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Sdružení jihočeských výtvarníků a Syndikátu českých výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu