Ľudovít Fulla

(1902-1980)

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Výběr z díla

    Položka č.: 1822

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 16:23

    plakát k výstavě, 1977, 84 x 60 cm, typografie K. Šejna, Jízdárna Pražského hradu, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole G. Mallého v Bratislavě, žák prof. A. Hofbauera a F. Kysely na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Národopisná výstava

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:42

    serigrafie, 1938, 96 x 31,4 cm, LU značeno v tisku Fulla, plakát k výstavě v Slovenskom národnom muzeu v Turčianskom svätom Martině, 10.6.-31.8. 1938, zažloutlý, přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole G. Mallého v Bratislavě…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu