Karel Nepraš

(1932-2002)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Ptáček II

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    litografie, 1992, 18,2 x 28,4 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, 60/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí do všech světových stran

    Položka č.: 241148

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:39

    lept, 1993, 35,4 x 26,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1993, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)