Jaroslava Pešicová

(1935-2015)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Proti zdi

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:52

    lept, 1972, 24,7 x 48,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1972, č. 27/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Ruce

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    lept, kombinovaná technika, 1973, 61 x 43 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1973, č. 14/60, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zkřížené ruce

    Položka č.: 143

    mezzotina, akvatinta, 1976, 71 x 40,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, rám, č. 5/60, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:09

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Eva

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    litografie, 50 x 70 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 13/80, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)