Josef Saska

  • Josef Saska

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:49

    litografie, 29 x 17 cm, sign. DU Josef Saska, č. 2/70, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Saska

    Kapr

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:20

    lept, 15 x 12 cm, sign. DU Josef Saska, č. 54/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Saska

    PF 1998

    Položka č.: 980

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:19

    lept, 1997, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Josef Saska, č. 56/200, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Josef Saska

    U stolu, Kapři

    Položka č.: 943

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42

    2x lept, 15 x 13; 10 x 7,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 87/100; 35/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Saska

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:10

    lept, 18 x 11,5 cm, sign. PD J. Saska, č. 60/60, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)