Vlastimil Zábranský

  • Vlastimil Zábranský

    Anděl

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:44

    litografie, 1982, 24 x 18,3 cm, sign. DU Zábranský, č. 44/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Poloakt

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:42

    litografie, 25 x 18,2 cm, sign. DU Zábranský, č. 27/90, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Vlastimil Zábranský

    Plačící dívka

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:57

    litografie, 1986, 35 x 24,5 cm, sign. DU Zábranský, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, dřevěná deska, 9 x 7 cm, sign. DU Zábranský, rám, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)