Milan Coufal
(1955)výtvarník, básník; po maturitě na SZTŠ zemědělským technikem, pak dělníkem; od roku 1987 pobírá invalidní důchod; své pískovcové sochy vystavoval společně se synem Ondřejem v pražské galerii Vltavín (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Milan Coufal
Koruna
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:12
pískovec, 2018, v. 23,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Milan Coufal
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:05
beton, čedič, v. 45 cm, značeno zespodu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu