Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:39

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Čtenářka (EXL M. Janča)

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 15:36

    linoryt, 4,5 x 7,5 cm, sign. PD R. Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 15:34

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Akt, Ex libris F.K.

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 14:58

    zinkografie, 8 x 9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    J. Seifert: Jarní rytmy

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:21

    bibliofilie, sign. suchá jehla R. Michal, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, dvojlist, ex. 34/60, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:27

    10x dřevoryt, 1968, přebal 30 x 21,5 cm, 9x signováno, 28/150, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Na procházce

    Položka č.: 1226

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 13:38

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Michal, pasparta, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2017 13:10

    linoryt, 39 x 29 cm, sign. PD Rastislav Michal, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2015 20:30

    linoryt, 11,8 x 5,7 cm, sign. PD Michal, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 242833

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2020 22:20

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 242832

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2020 22:18

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka s antickým sloupem (Ex libris Janie Cours)

    Položka č.: 231164

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:40

    dřevoryt , 5,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka ( Ex libris MUDr. M. Preininger )

    Položka č.: 231163

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:38

    dřevoryt , 7,7 x 5,6 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    Položka č.: 213846

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 22:52

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)