Jiří Sopko

  • Jiří Sopko

    Ležící

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 05. 2020 18:03

    pero, papír, 1994, 14 x 7, 5 cm, sign. vzadu Jiří Sopko 13. 4. 1994, rám, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.510 CZK (162 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří Sopko

    (Ivan Wernisch) Jen tak

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 1996, 30 x 24,5 cm, autorský tisk, součástí edice je šest ručně kolorovaných signovaných linorytů jiřího Sopka, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Sopko

    Hlavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1995, 54 x 43,4 cm, sign. PD Sopko 95, č. 11/100, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)