Wilhelm Kandler

(1816-1896)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Libočanská branka v Žatci

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 18:37

    mědirytina, 13 x 17,4 cm, značeno LD Wilhelm Kandler fecit., značeno PD Aus der Kunst Anstalt v C. F. Merkckel Leipzig, nepatrně pokrčený papír na okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Wilhelm Kandler

    (1816-1896)

    Mělnický zámek

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 23:29

    mědirytina, 19. století, 13,2 x 17,5 cm, značeno LD v desce Wilhelm Kandler fec. a PD Aus der Kunst - Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig. , mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Waldherra

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu