Josef Tockstein
(1912-1992)soukromé studium malby; malíř; vyjadřoval se nejčastěji temperou a akvarelem; výtvarný projev byl blízký Skupině 42; bratr malíře, grafika a sklářského výtvarníka Jindřicha Tocksteina (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2007, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2007)
Josef Tockstein
(1912-1992)
PF 1968
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:45
lept, 1967, 9,9 x 23,5 cm, sign. PD Tockstein 1967, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)