Jiří David

  • Jiří David

    Modrá deka

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2021 15:00

    serigrafie, 1997, 37,5 x 26 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 25/33, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2022 15:38

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jiří David

    Výroční list 1991 klubu přátel - Nová skupina

    Položka č.: 250146

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2021 22:54

    serigrafie, 1990, 30 x 25 cm, sign. vzadu Jiří David, č. 39/100, značeno a číslováno na zadní straně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří David

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 07. 2021 15:30

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří David

    Údiv

    Položka č.: 256147

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 06. 2021 15:37

    serigrafie, 2001, 41 x 29 cm, sign. PD Jiří David 2001, č. 11/25, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří David

    Pláč

    Položka č.: 250144

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 05. 2021 21:38

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)