Petr Pastrňák

  • Petr Pastrňák

    V letu

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22

    litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu