Hana Storchová

soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis; grafička, ilustrátorka, malířka; věnuje se grafice, exlibris, plakátové a známkové tvorbě, dětským animovaným filmům, ale především vědeckým ilustracím; tematicky přírodě, ptákům, motýlům, květinám a stromům; spolupracovala se Státním pedagogickým nakladatelstvím, Státním zemědělským nakladatelstvím, Fortunou, Artií, Albatrosem, Mladou frontou (mj. encyklopedie Život a encyklopedie Člověk); ve volné tvorbě se věnuje grafice; v drobných rytinách přenáší základní přírodní motivy do geometricky stylizovaných křehkých znaků; zastoupena ve sbírkách NG, PNP a GHMP v Praze, Kabinetu Exlibris Chrudim, Oxford Gallery, Oxford ve Velké Británii a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)

  • Hana Storchová

    Polibek (Kořalka)

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:46

    litografie, 1979, 20,5 x 11,5 cm, sign. PD H. Storchová 79, č. 74/110, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Hana Storchová

    Makovice

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:16

    lept, 15 x 10,9 cm, sign. PD H. Storchová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Hana Storchová

    Květináče

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:36

    lept, 7 x 3,8 cm, sign. DU H. Storchová, PF, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Hana Storchová

    Peří

    Položka č.: 282293

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:30

    litografie, 11, 9 x 8 cm, sign. PD H. Storchvá, č. 115/200, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Hana Storchová

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 269060

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)