František Bílek

(1872-1941)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Deset dřevorytů Františka Bílka

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:03

    bibliofilie, 10 x světlotisk, ob. Fr. Bílek, ed. Umělecké snahy, vede a vydává B. Kočí, Praha 1917, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    10 podobizen Františka Bílka

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, 10 monogram. dřevorytů a ručně kaligrafovaný nápis na deskách obálky Fr. Bílek, Jan Hus, Jeroným Pražský, Jan Žižka, B. Smetana, Jan E. Purkyně aj., nedatováno, někt. papír Van Gelder,  volné listy v původních deskách, papír místy zažloutlý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Miriam

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    bibliofilie, dřevoryty vyzd. Fr. Bílek, vyd. Jakub Deml, Jinošov na Moravě, 1916, ex. 51/300, upr. Fr. Kobliha, clpl. převazba, 211s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar,…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    In memoriam

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 25 x 32 cm, 1x sign. dřevoryt F. Bílek, píseň Jaroslava Svobody s průvodem klavíru na slova Petra Bezruče, soukromý tisk, 1931, podpis P. Bezruč, podpis J. Svoboda v tiráži, ex. 13/100, šitá brož v papírové obálce, 6s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze,…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ex Libris - Arch-Alfred

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:24

    dřevoryt, 12,4 x 8 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih M. H.

    Položka č.: 977

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:23

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 976

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:22

    dřevoryt, 8,1 x 12,1 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tolik rukou

    Položka č.: 975

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:21

    dřevoryt, 12,4 x 7,6 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Z knih B. B.

    Položka č.: 974

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 13:20

    dřevoryt, ruční papír, 7,2 x 13,9 cm, sign. PD F. B., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Betlém

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:34

    5x patinovaná sádra, v. 4,5 - 12,5 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Bratřím tvůrcům

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 16:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 241928

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2020 20:18

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    Položka č.: 241923

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2020 20:14

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaká dvojatost

    Položka č.: 196206

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:09

    dřevoryt, 6,5 x 12,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Praotec Čech

    Položka č.: 196197

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:05

    dřevoryt, 12,3 x 8,3 cm, monogr. PD F. B, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Surovost válek

    Položka č.: 196196

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:04

    dřevoryt, 6,5 x 6,8 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Kázání

    Položka č.: 196192

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:03

    dřevoryt, 7,5 x 12,7 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Děti

    Položka č.: 196189

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2020 15:01

    dřevoryt, 12 x 12 cm, monogr. PD F. B, vzadu razítko: z pozůstalosti mistra Fr. Bílka, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 228401

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2020 23:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 245584

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 23:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 241927

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:37

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 241926

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:36

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 241924

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:34

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Položka č.: 242381

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 22:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Hudba pramenů

    Položka č.: 242438

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:08

    tisk, 17,8 x 9,4 cm, značeno PD 1918-F.B-, lehce zažloutlý papír, LH (mimo tisk) papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Vyšlí proroci z poušti

    Položka č.: 242437

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:06

    tisk, 15,7 x 9,4 cm, lehce zažloutlý papír, na dvou rozích (mimo tisk) papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení

    Položka č.: 242436

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2020 19:04

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, zažloutlý papír, na spodním okreji (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 179389

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 8,1 x 12 cm, 174/200, novotisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu