Otakar Hájek
(1887-?)Žák uměleckoprůmyslové školy v Praze ve speciálce prof. Jakuba Schikanedra, působil v Praze
Otakar Hájek
(1887-?)
Lipnice nad Sázavou
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:02
olej, kombinovaná technika, deska, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD , rám, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu