Karel Demel

  • Karel Demel

    B. Ditrych: Jen tak

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:03

    bibliofilie, 2x sign. dvoubar. kresba K. Demel, vyd. SČB, Praha, 2009, ex. 77/220 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 31, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na …

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Demel

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 17:21

    lept, 1985, 9, 5 x 10, 8 cm, sign. PD K. Demel 85, č. 41/50, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Demel

    Anděl

    Položka č.: 1072

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:58

    lept, 2002, 7,3 x 9,4 cm, sign. PD KDemel 02, č. 108/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Karel Demel

    Energie stromu

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 13:52

    lept, 1998, 18 x 14 cm, sign. PD KDemel, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Mužská tvář

    Položka č.: 1546

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:33

    lept, 2000, 5,3 x 3,5 cm, sign. DU Demel 2000, č. 86/90, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Karel Demel

    Zápisník zmizelého

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, tři sign. komb. techniky K. Demel, tisk P. Dřímal, úprava B. Berka, vyd. Pražské jaro, Praha 1988, ex. 89/200, na ručním papíře z Velkých Losin, 46 s., kožená vazba, zlatá ořízka, kolibří vydání, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, č…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Nespavost

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:38

    suchá jehla, 48,8 x 63,2 cm, při pravém okraji mimo tisk zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Demel

    Houpy I. a II., soubor 2 grafických listů

    Položka č.: 894

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:37

    2 x akvatinta, oba 20,4 x 14,4 cm, oba sign. PD KDemel , vloženo v papírových deskách , oba č. 8/100, vyšlo v edici Duo - Soubor č. XXIX. 2010, vydal G. Slanicay a Z. Šíma, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera IV.

    Položka č.: 448

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 2010, 31 x 40 cm, sign. PD Karel Demel 2010, rám, č. 31/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Neopouštěj mne

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    suchá jehla, 48,7 x 63 cm, sign. PD Karel Demel, č. 130/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Karel Demel

    Salome

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. kombinovaná technika K. Demel, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1992, ex. 88/100, Edice Biblos, sv. 30, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Karel Demel

    Hector Berlioz: Fantastická symfonie / La symphonie fantastique

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    bibliofilie, 7x barevná kombinovaná technika (vše signováno) K. Demel, vyd. Kniha, grafika, bibliofilie, 2007-2008, ex. 97/100, plzeňský papír Excudit, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Pyramida

    Položka č.: 1238

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 14:20

    lept, 2006, 7 x 5,3 cm, sign. PD K. Demel, rám, 143/150, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 401 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Relativita

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 22:32

    lept, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD KarelDemel 91, rám, č. 65/200, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu