Vladimír Větrovský
Moucha v superpozici
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:48
litografie, 2011, 25 x 50 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 10/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Vladimír Větrovský
Strašák
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:47
litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vladimír Větrovský
Hlava VI.
Položka č.: 2831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2007, 20 x 14 cm, sign. PD Wladimír 07, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Vladimír Větrovský
Metafyzická krajina III.
Položka č.: 2818Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 82/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Větrovský
Rituály II
Položka č.: 2817Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:15litografie, 2009, 35 x 25 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 83/94, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava II.
Položka č.: 3478Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:14litografie, 2006, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 06, č. 7/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Vladimír Větrovský
Hlava VIII.
Položka č.: 2832Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 08:14litografie, 2008, 22 x 15 cm, sign. PD Wladimír 08, č. 5/15, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze