Jan Kristofori
(1931-2004)
Kompozice Mozart
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, sádra, reliéfní malba, sololit, 1993, 24,5 x 24,5 cm, sign. LD Kristofori 93, rám, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK