Alois Moravec

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:09

    dřevoryt, 1975, 16 x 23,5 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Ženský akt

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:19

    litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    U žebříku

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:26

    suchá jehla, 1920, 9 x 7,5 cm, sign. PD A, Moravec, soupis č. 143, zažloutlý papír; u okrajů lehce ohmataný, levý dolní růžek papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Holl…

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    V létě

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:24

    suchá jehla, 1921, 7,4 x 8,8 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 161, zažloutlý papír; místy drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západo…

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Vršatec

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:22

    lept, 1920, 7,5 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, LH Vršatec; soupis č. 134, zažloutlý papír; levý dolní roh zašedlý a lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihoče…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    U Všech Svatých (Plzeň)

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:20

    suchá jehla, akvatinta, 1926, 12,1 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec 1926, 3., LH u Všech Svatých Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Sv. Mikuláš (Plzeň)

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:18

    suchá jehla, 1926, 12 x 12,9 cm, sign. PD A. Moravec 26, 3., LH Sv. Mikuláš Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený u horního okraje papír místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké b…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:16

    suchá jehla, 1925, 12,2 x 13 cm, sign. PD A. Moravec 1925, 1. tisk, papír zažloutlý, u okraju lehce zašlý, levý horní roh pokrčený; u levího horního rohu a spodního okraje papíru šedá šmouha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinské…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:12

    suchá jehla, 1926, 12,2 x 13 cm, sign. PD P. A. Weingovi uctivě A Moravec 1926, 1. tisk, LH Plzeň, zažloutlý papír, místy zašlý; levý horní roh papíru pokrčený a lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamt…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Ve dveřích chléva

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:06

    linoryt, 1925, 18,4 x 10,4 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 215, pravý horní roh a dolní okraj papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:44

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Čápi

    Položka č.: 592

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:43

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Na loďce (PF 1971)

    Položka č.: 591

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:42

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Na kluzišti

    Položka č.: 588

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:39

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Jesličky

    Položka č.: 587

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:38

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Rybář

    Položka č.: 584

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:35

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    Kapela

    Položka č.: 581

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    U vody

    Položka č.: 580

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:31

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Bíčí zápas

    Položka č.: 579

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Pastýři v Betlémě

    Položka č.: 107

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:35

    litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    S povozem

    Položka č.: 280861

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:30

    litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    U moře

    Položka č.: 280862

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:29

    litografie, akvarel, 1964, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, pf 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Pasáček

    Položka č.: 280678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:46

    kolorovaná litografie, 7 x 12 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Exlibris Dr. Milan Princ

    Položka č.: 280677

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:44

    kolorovaná litografie, 8 x 5,6 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Betlém

    Položka č.: 280673

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:36

    kolorovaná litografie, 1985, 9 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    PF 1982

    Položka č.: 280672

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:34

    kolorovaná litografie, 1981, 10 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    Pevnost

    Položka č.: 280670

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:30

    litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Dereham

    Položka č.: 280669

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:28

    litografie, 1970, 11 x 15,4 cm, sign. DU AMo, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Zima na vsi

    Položka č.: 280665

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:20

    kolorovaná litografie, 16,8 x 24,2 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Moravec

    Hrad Kámen u Pacova

    Položka č.: 279550

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:10

    lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu