František Volf

(1897-1983)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Stojící akt

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 12:24

    litografie, akvarel, papír, 1968, 24,2 x 16 cm, sign. LD PF 1969 F. Volf, PF 1969, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    PF 1982

    Položka č.: 303

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:06

    litografie, 1981, 14,3 x 8,6 cm, sign. PD F. Volf, č. 73/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Položka č.: 1335

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:13

    akvarel, tuš, papír, 1957, 15 x 20 cm, sign. PD F. Volf 57, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Tvář

    Položka č.: 265030

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:36

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 274525

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52

    akvarel, tuš, papír, 1959, 15 x 22 cm, sign. PD F. Volf 59, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Akt dívky

    Položka č.: 269273

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:46

    pastel, uhel, papír, 22 x 15,4 cm, sign. PD F. Volf, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)