Vladimír Suchánek

(1933-2021)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena se slunečníkem

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:18

    litografie, 13,1 x 11 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 22/180, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Hynek Halámek

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:15

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s lasturou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 15:10

    litografie, 25,6 x 19 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Konvolut exlibris

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:45

    7x litografie, 8,9 x 6,8 / 12,8 x 7,5 cm, vše sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Josef Čapek

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:38

    litografie, 1987, 14 x 11 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 101/150, Pamětní list k oslavě 100 narozenin Josefa Čapka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dr. Ivan Hrdina Ex libris

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:05

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU VlaSuchánek, 9/15, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rosa

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:17

    litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Kozoroh

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:27

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u horního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Váhy

    Položka č.: 945

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:26

    litografie, 10,4 x 8,8 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , pasparta, č. 79/100, páska pasparty zašlá a u dolního okraje se mírně odlepuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Spanilá věštkyně

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03

    litografie, 32,4 x 24,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Tanec

    Položka č.: 251

    litografie, 34,8 x 49,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 47/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rodina

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1981, 43,2 x 32,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 66/70, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Art…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Blíženci

    Položka č.: 246

    litografie, 15,5 x 16,4 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 43/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Capriccio

    Položka č.: 245

    litografie, 17,3 x 12,8 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 33/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Edith Piaf

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    litografie, 33 x 23,5 cm, sign. DU Vlad, Suchánek, pasparta, č. 7/200, zažloutlý papír i pasparta, páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dlaň

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    litografie, 1995, 16,2 x 12 cm, sign. DU VladSuchánek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dívka s vějířem

    Položka č.: 250

    litografie, 1976, 46 x 35,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 49/60, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Eva

    Položka č.: 249

    litografie, 1976, 49,3 x 38,8 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, vzadu razítko: osobní sbírka Alexandr Skalický st., Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences an…

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zrcadlo

    Položka č.: 248

    litografie, 40 x 30,3 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zastavení v čase

    Položka č.: 677

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:16

    litografie, 2018, 22 x 16 cm, sign. DU Vl. Suchánek, č. 33/120, Pamětní list - Spolek sběratelů a přátel exlibris 1918 - 2018, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences…

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dívka s mušlí

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:01

    litografie, 32,5 x 23 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 65/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Básník V. N.

    Položka č.: 894

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:31

    litografie, 16 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 33/80, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Karel Čapek

    Položka č.: 893

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 14:30

    litografie, 19,3 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, pasparta, č. 100/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Melancholická ulita II.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:03

    litografie, 1990, 54,5 x 43,7 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 17/XXX, lehce zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Melancholická ulita

    Položka č.: 12

    litografie, 1990, 71,5 x 55 cm, sign. LD VladSuchánek, č. 13/100, při okrajích lehce poškozený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Sal…

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zvěstování III.

    Položka č.: 284

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Stereo

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 1988, 44,2 x 30,2 cm, sign. DU vladsuchánek, č. 17/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Nokturno

    Položka č.: 280125

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:51

    litografie, 1983, 17 x 26 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e.a., PD věnování Karlu Kašparovi, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Dotek lodi

    Položka č.: 279848

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:21

    litografie, 15 x 9,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Zrcadlo

    Položka č.: 279849

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2024 18:20

    litografie, 18,3 x 12,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 26/90, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)