Vladimír Suchánek

(1933)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Novalis: Hymny k noci /první/

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 11:45

    bibliofilie, 1x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Josef Straka, Praha, 1981, ex. 59/60, dva dvojlisty v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Acade…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Otokar Březina - Esej

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 10:43

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Kamil Benář - Fryderyk a Marianna (Chopin v Mariánských Lázních)

    Položka č.: 86

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:03

    bibliofilie, 28 x 20,5 cm, 5x sign. bar. litografie a lit. obálka V. Suchánek, vyd. Supraphon, Praha, 1981, ex. 168/200, ruční papír z Velkých Losin, šitý knižní blok v pův. pap. vazbě, 25s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V…

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    K. Fron: Barvy

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 47/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 17, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. B…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Fr. Dvořák: Moje Ithaka

    Položka č.: 173

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 100/300 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 13, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boud…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 329

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, 126/200, mírně pokrčený a při okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Sal…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    EXL VS

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:52

    litografie, 12,2 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dívka s křídlem

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:27

    litografie, 15,3 x 15,7 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zmatek v hlavě (PF 1995)

    Položka č.: 1482

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:29

    litografie, 1994, 9,7 x 7 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 210 CZK (8 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Hlava v dlaních (PF 1992)

    Položka č.: 1481

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:28

    litografie, 1991, 7 x 14,4 cm, sign. DU VladSuchánek, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Gayus Valerius Catullus - Miluji - proklínám!

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:06

    bibliofilie, 30,5 x 21 cm, 5x barevná, sign. litografie, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1992, sv. 52. bibl. edice Polyhymnia,ex. 171/200, brož v obálce, 55s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČU…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Karel Šiktanc: Hodinový cimbál

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 2x sign. barevná litografie V. Suchánek, vyd. Martin Dyrynk, ed. Slza, sv. 26, ex. 225/300 s podpisem autora i vydavatele v tiráži, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Rozhraní

    Položka č.: 959

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:42

    litografie, 1988, 43 x 56,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 97/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý a v horní části mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Černé ovce rodiny

    Položka č.: 957

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:40

    litografie, 43 x 32,3 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, č. 64/70, LD připsáno autorem: Pepíkovi H. přátelsky / Kozel 1981, levý dolní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Leda s labutí

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 1990, 40 x 32 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Pierot a dáma v klobouku

    Položka č.: 502

    litografie, 20,6 x 15 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 9/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Maska

    Položka č.: 500

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 92/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mlok

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:02

    litografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Zjevení svatého Jana

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. litografie V. Suchánek, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 6/100, Edice Biblos, sv. 2, volné listy v obálce a v pův. celokožené vazbě, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a p…

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Miloň Čepelka: Živly

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    bibliofilie, 4x sign. litografie a podpis s věnováním Josefu Hrubému na patitulu V. Suchánek, vyd. Edice Mare Liberum, 1995, autorský tisk, celkem 120 výtisků, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského…

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    litografie

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2020 20:02

    katalog, 21,5 x 15 cm, podpis výtvarníka na titl. straně, Galerie mladých Mánes, 1969, Praha, sešit bez obálky, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scienc…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Žárlivý pierot

    Položka č.: 362

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 22:43

    litografie, 1993, 25 x 16,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 111/150, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Stůl

    Položka č.: 241745

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:35

    litografie, 29,5 x 24,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský zkušební tisk č. 5, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Upoutaný Prometheus

    Položka č.: 230172

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:50

    litografie, 48,2 x 38 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, 124/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.700 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    Položka č.: 239305

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:17

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Dámy na lavičce

    Položka č.: 171423

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 19:50

    litografie, 24,8 x 17 cm, sign. DU vladSuchánek, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku