Dominik Mareš

(1972)

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Klid

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53

    litografie, 2013, 25 x 25 cm, sign. PD Dominik Mareš 2013, č. 48/200

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Duše místa

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, kombinovaná technika, 40 x 30 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    Položka č.: 234372

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:38

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)