Antonín Procházka
(1882-1945)
František Halas, Jiří Mahen: Antonínu Procházkovi
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 19,5 x 14,5 cm, 1x suchá jehla A. Procházka, vyd. Skupina prostějovských knihomilů, Prostějov, 1938, ex: 64/80, šitý blok volně v obálce, 30s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Píseň písní
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, 16 celostr. kreseb světlotiskem Ant. Procházka, přeložil a doslovem opatřil dr. J. Hirsch, úprava a podpis v tiráži F. J. Müller, 6 sv. edice Lis knihomilův, vydal F. J. Müller, Praha 1935, pův. brož, ex. 268/300, nestr. (42), holandský papír Pannekoek, velmi dobrý stav, na deskách drob…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
Položka č.: 278390Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:14
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
Položka č.: 259921Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:16
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)