Josef Kremláček

(1937)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Dekolt

    Položka č.: 274058

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:28

    grafický list, akvarel, papír, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU, autorský tisk, autorské věnování, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)